خانه / کتاب موبایل / احادیث و دعاها / پیام امیرالمومنین (ع) جلد ۱ – ۱۴
پیام امیرالمومنین (ع) جلد ۱ - ۱۴

پیام امیرالمومنین (ع) جلد ۱ – ۱۴

پیام امیرالمومنین (ع) جلد ۱ – ۱۴

 

کتاب پیام امیرالمومنین (ع) شامل ۱۴ جلد از آثار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی می باشد که توسط کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش با نرم افزار کاتب در دو قالب جاوا و آندروید تولید گردیده است . این کتاب در واقع تفسیر کتاب نهج البلاغه امیرالمومنین می باشد .
این کتاب تماما از سایت حضرت آیت الله مکارم شیرازی بدون هیچ کم و کاستی کپی برداری شده است .

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش و نوه نوزادش مرحوم محمد امین زهره منش می باشد .

جلد اول تا هشتم به خطبه‌ها اختصاص دارد. شیوه نگارش بدین ترتیب است که هر خطبه به بخش‌هایى تقسیم و در ذیل هر بخش ابتدا ترجمه آن بخش و سپس شرح و تفصیل آن بخش آمده است. گاه نیز بخشى تحت عنوان «خطبه در یک نگاه» آمده است. پس از آخرین بخش از هر خطبه نیز یک جمع‌بندى از مطالب مورد بحث ذکر شده است.

نهج‌البلاغه گنجینه بزرگ معارف اسلام، عالى‌ترین درس براى تعلیم و تربیت انسان‌ها، بهترین سرمایه خودسازى و تهذیب نفس و مؤثّرترین برنامه براى ساختن جامعه‌اى سالم و پاک و سربلند است.

نویسنده، پس از ذکر اوصاف فوق در مقدمه‌اش بر کتاب چنین مى‌نگارد: «در طول تاریخ اسلام شروح متعدّدى بر نهج‌البلاغه نوشته شده، و علماى عالى‌قدرى چه در گذشته و چه در عصر ما براى تبیین و تفسیر و کشف گنجینه‌هاى آن کوشیده‌اند و خدمات پرارزشى انجام داده‌اند؛ ولى انصاف این است که نهج‌البلاغه هنوز دست نخورده است، هنوز مظلوم است، هنوز تلاش‌هاى فراوان و فراوان دیگرى را مى‌طلبد».پشتیبانی تلگرام
راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پند های حکیمانه از رسول الله صلی الله علیه و آله

پند های حکیمانه از رسول الله صلی الله علیه و آله صد سخن از کلمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *