خانه / کتاب pdf / انگیزشی / عادت‌هایی برای موفقیت

عادت‌هایی برای موفقیت

عادت‌هایی برای موفقیت

موفقیت چگونه بدست‌می‌آید؟ عادت‌هایی برای موفقیت، شما را با عادات و رفتارهایی آشنا می‌‌کند که موفقیتتان را تضمین می‌کند. در این مطلب با ده عادتی که می‌تواند زندگی شما را در یک سال تغییر‌دهد آشنا می‌شوید.همچنین ۷ عادتی را یادآوری می‌کنیم که انجام آنها تنها ۵ دقیقه طول می‌کشد ولی روز بهتری برای شما می‌سازند و ۴ عادت خلاقانه که باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود.

عادت‌هایی برای موفقیت

بعضی اوقات تصمیم می‌گیریم که تکانی به زندگی خود بدهیم و عادت‌هایی را از آن حذف یا به آن اضافه‌کنیم. اما به‌دلایل متعدد، تلاش ما با شکست مواجه می‌شود و همین‌امر باعث می‌شود که از خود نا‌امید شویم. در این کتاب قصد‌داریم راهکارهایی را معرفی کنیم که بدون احساس فشار، عادت‌های خود را اصلاح کنیم.

برنامه‌ریزی برای یک سال کار خسته‌کننده‌ای به‌نظرمی‌رسد. هر‌چند که هدف‌گذاری سالانه در ابتدا هیجان‌انگیز است اما تب داغی است که زود فروکش می‌کند. در مقابل تنظیم عادت‌های کوچک روش بهتری برای برنامه‌ریزی محسوب می‌شود. چراکه با زمان حال ارتباط بیشتری دارند و عملی‌شدن آن‌ها ساده‌تر است.

استمرار در انجام عادت‌های ساده می‌تواند در دراز‌مدت به رفتار شما تبدیل شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا با روشی ساده عادت‌های خوب را جایگزین عادات ناخوشایند خود کنید به این منظور نکاتی را بیان می‌کنیم که قبل از این‌که دست به‌کار شوید باید مد‌نظر قراردهید:

  1. عادات خود را تا حد‌امکان ساده‌سازی کنید و مرحله مرحله پیش بروید.
  2. مشاهده هر نتیجه‌ای به گذر زمان نیاز دارد.
  3. با کارهای ساده آغاز کنید. برای مثال برای انجام حرکات ورزشی از حرکات آسان و ساده‌ای مانند روزی یک شنا سوئدی شروع کنید و به مرور ورزش جزئی از برنامه روزانه شما خواهد‌شد.

درمورد این مسئله تکنولوژی نیز به کمک ما ‌می‌آید و کار را برای ما راحت می‌کند. به‌طور مثال درمورد ورزش‌کردن، کمپین تمرین‌های منظم هفت دقیقه‌ای جزو یکی از محبوب‌ترین کمپین‌‌های فضای اینترنت است.رپشتیبانی تلگرام
راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.

درباره ی حمزه مهدی پور

برنامه نویس.مهندس نرم افزار

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب رمز موفقیت

نویشندگان: دیل کارنگی،جیمز آلن و الا وایلر مترجمین: محمدجواد پاکدل و مسعود میرزایی موفقیت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *