خانه / کتاب pdf / آموزش / کتاب اقتصاد مقاومتی

کتاب اقتصاد مقاومتی

«اقتصاد مقاومتی را می‌توان چنین ترسیم کرد: به عنوان نسخۀ معاصر نظام اقتصادی اسلام، کشور در شرایطی است و مردم دارند در یک ایرانی زندگی می‌کنند که در حال حاضر، مملو از مجموعه‌ای از خصومت‌های اقتصادی است. این همان آینه است؛ نوری که به آن می‌تابد، همین پرتوهای مکتب اقتصادی اسلام است و حالا بازتابی که اتفاق می‌افتد، یک نظام اقتصادی است که «نظام اقتصاد مقاومتی» نامیده می‌شود. حال سؤال این‌جا خواهد بود که سخت‌افزار و نرم‌افزار یک نظام اقتصادی چگونه خواهد بود؟

سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی -که مقام معظم رهبری مطرح کردند- قرار است یک چارچوب کلی برای طراحی این سخت‌افزار و این نرم‌افزار باشد که مجموعاً «نظام اقتصادی مقاومتی» نامیده می‌شود. بنابراین اقتصاد مقاومتی یک نظام اقتصادی است و در واقع یکی از نسخه‌های نظام اقتصادی اسلامی، متناسب با شرایط فعلی است که با تدوین و با ابلاغ سیاست‌های کلی آن، خطوط اساسی برای طراحی سخت‌افزار و نرم‌افزار یک نظام اقتصادی مطرح‌شده و اکنون در مرحلۀ طراحی است و در نهایت، به مرحلۀ اجرای این نظام خواهد رسید».پشتیبانی تلگرام
راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.

درباره ی حمزه مهدی پور

برنامه نویس.مهندس نرم افزار

مطلب پیشنهادی

آموزش ساخت فرم لاگین حرفه ای

در این آموزش ما میخواهیم که ۲ تا HTML فرم بسازیم که بین فرم ورود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *