خانه / کتاب pdf / آموزش / کتاب روانشناسی ثروتمند شدن

کتاب روانشناسی ثروتمند شدن

کتاب روانشناسی ثروتمند شدن ، اثر رضا فریدون نژاد، بر این اساس نوشته شده که لازمه ی ثروتمند شدن وجود ذهنی ثروتمند است.

این کتاب که با زبانی ساده، ثروتمند شدن افراد را روانشناسی می کند.

ذهن ثروتمند نقطه ی آغازی برای مسیر پر پیچ و خم رسیدن به ثروت است. اگر ذهن و افکار انسان ثروتمند بیندیشد، می تواند او را به قله ثروت برساند.

همچنین قوانینی برای دستیابی به ثروت وجود دارد. انسان باید این قوانین را کشف کند و در کسب و کار خود استفاده کند.

 

در عناوینی از این کتاب می خوانیم:

حق ثروتمند شدن در زندگی

اولین اصل علم ثروت اندوزی

شکرگزاری ، گامی اساسی

استفاده ی حداکثری از اراده

آغاز یک تجارت مناسب

هوش مالی تان را تقویت کنید

معنی واقع ثروتمند بودن ، قناعت به کمی نیست. هرکس که بتواند از امکانات بیشتری استفاده کند و لذت ببرد، نباید به کم قانع باشد.

معنای موفقیت در زندگی این است که همان چیزی شویم که می توانیم و می خواهیم.

 

انسانی که فاقد یک زندگی پربار است، انسانی غیرطبیعی است، کسی که نخواهد در جهت رسیدن به خواسته ی خود پول کافی در دست داشته باشد، غیرطبیعی است.

ثروت اندوزی هیچ ارتباطی با محیط پیرامون ندارد، زیرا در غیراینصورت تمامی ساکنان یک محله یا یک شهر باید ثروتمند می شدند. در حالیکه ساکنان شهرهای دیگر همگی فقیر باقی می ماندند.

با بررسی زندگی افراد ثروتمند در می یابید که آنها از هر لحاظ انسانهای متوسط و میانه رویی بوده اند و در مقایسه با دیگر افراد، مستعدتر و تواناتر نبوده اند. روشن است که علت ثروت اندوزی این افراد، داشتن استعدادها و توانایی های متفاوت از سایر مردم نبوده است، بلکه علت این بوده است که این افراد کارها را به شیوه ای خاص انجام داده اند. با پس انداز کردن و خساست به خرج دادن ثروتمند نخواهید شد. بسیاری از افراد خسیس فقیر هستند، در حالیکه ولخرج ها اغلب ثروتمند می شوند!

خیلی کم پیش می‌آید که فرد میلیونری به شما بگوید به‌خاطر معامله‌ای عالی ثروتمند شده است یا همین‌طور که برای خودش در حال گشت‌وگذار بوده، ناگهان به یک سرمایه‌گذار بزرگ برخورد کرده است. به‌هرحال، آنچه اکثر افراد ثروتمند به‌عنوان نقطه‌ی قوت‌شان در راه به‌دست‌آوردن مال‌واموال به آن اشاره می‌کنند، یک چیز است: ذهنیت میلیاردری.


نویسنده:

رضا فریدون نژاد

پشتیبانی تلگرام
راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.

درباره ی حمزه مهدی پور

برنامه نویس.مهندس نرم افزار

مطلب پیشنهادی

آموزش ساخت فرم لاگین حرفه ای

در این آموزش ما میخواهیم که ۲ تا HTML فرم بسازیم که بین فرم ورود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *