خانه / کتاب pdf / آموزش / کتاب مدیریت در عمل

کتاب مدیریت در عمل

مدیران باید تحت هر شرایطی وقتی همه‌چیز را بی‌نتیجه می‌بینند، واقعیت‌ها را درک کرده و بتوانند فرصت‌ها را از دل شکست‌ها بیرون بکشند. این مهم امکان‌پذیر نیست مگر این که مدیران هم در تئوری و هم در عمل باهوش‌تر، دقیق‌تر، و سریع‌تر از دیگران گوش کنند، درک نمایند و بر اساس حس درونی برنامه‌ریزی و سپس تصمیم‌گیری و اجرا نمایند.

مدیر موفق کسی است که بتواند تئوری‌ها را بنا بر مقتضیات و شرایط به بهترین نحو اجرا نماید.

در این کتاب در هر فصل تجربه‌های سی‌ساله مدیریت «مهندس فرهاد کاشانی» (یکی از نگارندگان کتاب) در آمریکا و ایران بیان و سپس در فصلی جداگانه «مهندس مهدی کارگر شورکی» (نگارنده دیگر کتاب) پایه‌های تئوری‌ای که این تجربه‌ها بر آن بنا شده، به رشته تحریر درآورده است؛ به طوری که یک فصل بیان تجربه‌های عملی و فصل دیگر تئوری‌های مدیریتی مبتنی بر این تجربه‌ها می‌باشد.

برخی از مطالب کتاب عبارت‌اند از: کشف استعدادها و پتانسیل‌های بالقوه، روش‌ها و معیارهای جذب منابع انسانی، رضایت مشتری، ضرورت داشتن هوش هیجانی بالا، نقش مدیر ارشد در موفقیت سازمان، کنترل کیفیت نوین، و مدیریت زمان.


نویسنده:

فرهاد کاشانی و مهدی کارگر شورکی

پشتیبانی تلگرام
راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.

درباره ی حمزه مهدی پور

برنامه نویس.مهندس نرم افزار

مطلب پیشنهادی

آموزش ساخت فرم لاگین حرفه ای

در این آموزش ما میخواهیم که ۲ تا HTML فرم بسازیم که بین فرم ورود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *