خانه داری

گیاهان آپارتمانی

در قالب این برنامه ۸۰ نوع گیاه خانگی را به همراه تصویر و روش های مراقبت , خاک و … و روش های درمانی مورد بررسی قرار داده میشود.
اسامی گیاهان بر اساس حروف الفبا ردیف شده اند.

اسرار خانه داری

کتاب حاضر مجموعه ای از نکات تجربه شده ایست که توسط مؤلف محترم جمع آوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. فصل اول:شستشو. نظافت. لکه گیری فصل دوم :نکات مهم در آشپزی فصل سوم: مربا فصل چهارم: ترشی و خیار شور فصل پنجم :نگهداری مواد غذایی فصل ششم :یخ و یخچال فصل هفتم :گل و گیاه فصل هشتم :از بین بردن حشرات موذی فصل نهم :فرش و نگهداری از آن فصل دهم :کتاب و کتابخوانی فصل یازدهم :صرفه جویی در مخارج خانه فصل دوازدهم :مسائل طبی و بهداشتی خانواده فصل سیزدهم :خیاطی فصل چهاردهم :متفرقه فصل پانزدهم :تعلیمات دینی از امام رضا (علیه السلام)

کتاب آندروید آشپزی و تهیه غذاهای ایرانی

 با برنامه جالب Iranian Food می توانید همیشه به همراه خود یک برنامه آشپزی غذاهای ایرانی را داشته باشید. این برنامه دارای آموزش کامل تهیه انواع غذاهای ایرانی می باشد. علاوه بر داشتن آموزش غذاها، طریقه تهیه انواع نوشیدنی ها و سالاد ها نیز در این برنامه آمده است. برخی از طبقه بندی های این برنامه شامل بستنی و نوشیدنی: اسپرسر کامپانا، بستنی سه رنگ، شربت توت فرنگی و … .خوراک مرغ و پرنده:خوراک دل مرغ، ران مرغ سوخاری با سس ماست، رولت مرغ با اسفناج و… . خوراک ها: امرسی، حلیم بادمجان، خوراک سوسیس و … . ساندویج و پیتزا: اردور بادمجان، استیک ژامبون با سستوت فرنگی، اسنک مرغ و قارچ و … می شود.