مدیریت زندگی

ذهن ثروتمند

برایان تریسی:

ذهن ثروتمند، نقطه آغاز ثروتمند شدن است. ذهن ثروتمند است که انسان پولدار می آفریند! 

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان ،تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

سلامت در محیط کار

به سلامتی خود در محیط کار اهمیت دهید
روزانه كارمندان يك سوم از وقت خود را در محيط كار مي‌گذرانند. مدت زيادي از اين زمان در وضعيت نشسته و بدون تحرك مي‌باشد. اين بي‌تحركي با عوارضي مانند خستگي، سفتي عضلات و مشكلات جسماني ديگر و مهمتر از آن مشکلات روحی خاص آن محیط همراه مي‌باشد كه از ميزان كارايي و بهره‌وري اين نيروي عظيم كار مي‌كاهد. در این برنامه سعی شده هر دو جنبه جسمی و روحی مدنظر قرار گیرد و برای هر یک مطالبی قرار داده شود.
در این برنامه، برای سلامتی جسمی افراد، 12 نوع ورزش مناسب محیط کار با استفاده از ویدئو آموزش داده میشود که دارای درجه سختی متفاوتی میباشند.

روابط دختر و پسر

ترک اعتیاد عاطفی
عشق در یک نگاه

بایدها و نباید ها در روابط دختران و پسران

دختر ها بدانند...

برای دل شکسته ها

اين خواستگاري، رفتن داره!

ابراز محبت به قصد ازدواج یا..؟

خطاهای دخترانه در ازدواج

دوستی های دختر و پسر درنوجوانی

عشق یکطرفه چیست؟

روابط، از نوع غیر مجاز

دوستي به نيت ازدواج يا تعرض؟

5مورد از پیامدهای منفی دوستی های قبل از ازدواج

آیا طرف مقابل شما واقعا قصد ازدواج دارد؟

دوستی با جنس مخالف

نقطه ضعف در مسائل اخلاقی / دختران

تصميم هاي بزرگ جواني

جرعة‌ جواني 1- ويژگي‎ها و ... 2- درنگ در گذر ... 3- بايدهاي تصميم دفتر دانش 1- زلال علم 2- رسم تحصيل 3- پيرايش آفات بهار وصل 1- لبخند پيوند 2- آثار ازدواج 3- دغدغه‎هاي جوان 4- ملاك‎هاي ... فصل اشتغال نشاط اجتماعي منابع

نکته های قشنگ زندگی-2002 راه برای شاد زیستن

نکته های قشنگ زندگی-2002 راه برای شاد زیستن - نسخه جاوا و آندروید

مولف:سیدنی هینس

ترجمه:ساناز مالک نژاد - پریسا غفاری

خواننده عزیز
اگر به دنبال کمی تنوع برای شادابی خودتان و یا یافتن دیدگاهی برای آرامش بخشیدن به قلب شکسته خود هستید,آرزوی قلبی من این است که راهی را که به دنبال آن هستید بتوانید در این کتاب بیابید.
سیدنی هینس

سوپ جوجه براي روح همسران

داستان هایی ایده آل برای زندگی با عشق شما وقتی عاشق هستید که موهبتی که دارید، یعنی همسرتان را درک کنید و قدرش را بدانید. شما وقتی عاشق هستید که به خاطر داشته باشید همسرتان متعلق به شما نیست. خداوند او را نزد شما به امانت گذاشته است. وقتی در زندگی تان کسی را دارید که خیلی دوستش دارید، خیلی خوشبخت هستید. شما از نعمت بودن با کسی برخوردارید که شما را انتخاب کرده است. او با روزها و شب ها و اتفاقات بد زندگی تان شریک خواهد بود. کسی که شما را دوست دارد، معجزات فراوانی را به شما هدیه می دهد. او می تواند با تبسم و آهنگ صدایش شادتان کند. می تواند لحظات تنهایی شما را پر کند.

120 قانون موفقيت جهاني

برایان تریسی» مشاور و روان‌شناس بزرگ و یکی از معتبرترین مراجع صاحبنظر جهان در زمینه‌ی موفقیت و پیشرفت و همچنین نویسنده‌ی کتاب معروف «قورباغه را بخور» می‌باشد. «تریسی» در طی 30سال، به 80کشور دنیا سفر کرده است تا دلایل حقیقی این پرسش را بیابد که «چرا وقایع به‌صورتی که هستند، اتفاق می‌افتند؟» او پاسخ‌ها را به‌صورت قوانینی خلاصه کرد که سال‌های زیادی است در دنیا، افراد مختلف با به‌کار گرفتن این اصول و قوانین، به موفقیت و خوشبختی در زندگی خود رسیده‌اند.

درس هاي خدامراد

مجموعه درس هاي عرفاني و خودشناسی استاد خدامراد ( مجموعه ای از رموز موفقیت ) نویسنده کتاب داستان های شیوانا خدامراد: هرگزبه گذشته نگاه نکن زیرا به سمت آن حرکت نمیکنی اسمش خدامراد بود و کلامش گرم و صمیمی.

بخواهيد تا به شما داده شود

 يكي از ارزشمندترين نكات درباره ي كتاب "بخواهيد تا به شما داده شود" آن است كه 22 روش كارآمد ارائه مي كند تا بتوانيم به آنچه مي خواهيم برسيم.

مهم نيست كجا و در چه موقعيتي هستيم، مهم اين است كه اين كتاب در هرحال روشي را پيش روي ما مي گذارد  تا زندگيمان را شاد و  پرنشاط كنيم.

با خواندن اين كتاب خواهيد فهميد كه روابط، سلامت و امورمالي شما تابع  قوانيني است كه با حركت در جهت آنها زندگيتان را متحول مي كنيد.