احکام

پاسخ های ما

این برنامه در راستای پاسخگویی به شبهاتی است که نسبت به دین اسلام و مذهب شیعه وارد 

شده است. 

نرم افزار پاسخ های ما این قابلیت را نیز به کاربران خود می دهد تا سوالات و شبهات

خود را در زمینه ی دینی و مذهبی از متخصصان موسسه میقات القرآن پرسیده وپاسخ 

خود را ظرف مدت زمان کوتاهی دریافت نمایند.

پرسمان 3

در پرتو توفيقات خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولي عصر(عجل الله تعالي فرجه) نرم افزار «پرسمان همراه 3» حاوي بيش از 6000 پرسش و پاسخ دانشجويي، توسط اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها، در حوزه هاي مختلف انديشه ديني، سياسي و مشاوره ديني تهيه و تنظيم شده است و در اختيار علاقه مندان، مراكز علمي و به ويژه دانشگاهيان عزيز قرار مي گيرد.

دانستنی های ماه مبارک رمضان

این نرم افزار شامل مطالبی درباره ماه مبارک رمضان از جمله اثرات روزه ، درک لیلة القدر، لیلة القدر چیست؟ و ... میباشد. هدیه ی این کتاب 3 صلوات برای سلامتی و فرج آقا امام زمان (عج) و ترفیع درجات بزرگان دین (اعلی الله مقامه) می باشد .

توسل ( پاسخ جامع به شبهات وارد شده از سوی وهابیّون در باب توسل،شفاعت،زیارت‌..... )

توسل ( پاسخ جامع به شبهات وارد شده از سوی وهابیّون در باب توسل،شفاعت،زیارت‌..... )
{ با فرمت pdf } آیت الله سید محمد ضیاء آبادی «مدظله العالی»

ترجمه تحریر الوسیله جلد 1 - 4

تحریرالوسیله اثری از روح‌الله خمینی به زبان عربی شامل فتاوای وی در تمامی ابواب فقه به روش غیراستدلالی است. وی این کتاب را بر اساس کتاب وسیلة النجاة ابوالحسن اصفهانی نوشته است. نویسنده سعی کرده حاشیه خود را با کمترین تغییر در متن وسیلهٔ النجاهٔ به آن بیفزاید. وسیلة النجاة که خمینی اعتقاد بسیاری به آن داشت خود حاشیه‌ای بر کتاب ذخیرةالصالحین محمدکاظم طباطبایی یزدی است. این کتاب اولین بار در نجف در زمان اقامت نویسنده‌اش در این شهر منتشر شد. خلاصه‌ای از آن به زبان عربی نیز به نام «زبدةالاحکام» منتشر شده‌است. تحریرالوسیله اثر عمیقی نیز بر نظام حقوقی ایران در دوران جمهوری اسلامی گذاشته‌است.

رساله چهارده مرجع

رساله چهارده مرجع سایت قائمیه که با نرم افزار کاتب ساخته شده است .

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش می باشد .