اخلاق

این است راه حق

این نرم افزار شامل کتاب راه حق که شامل مناظره ی بین عالم شیعه و سنی می باشد که در طمان ملک شاه سلجوقی اتفاق افتاده و به غلبه ی عالم شیعه و شیعه شدن ملک شاه و وزیرش نظام الملک و تعدادی دیگر از اطرافیان ملک شاه انجامید. هدیه ی این کتاب 3 صلوات برای سلامتی و فرج آقا امام زمان (عج) و ترفیع درجات بزرگان دین (اعلی الله مقامهم) می باشد .

تذکره الاولیاء - بر اساس نسخه نیکلسون

تذکرة الاولياء ، کتابي عرفاني در شرح احوال بزرگان اوليا و مشايخ صوفيه به فارسي نوشته فريدالدين عطار نيشابوري. اين کتاب از يک مقدمه و 72 باب تشکيل شده است که هريک به زندگي حالات انديشه‌ها و سخنان يکي از عارفان اختصاص دارد. نخستين باب به حالات و سخنان امام جعفر صادق (عليه السلام) و آخرين باب به حسين بن منصور پارسي معروف به حلاج.
با امکانات فوق العاده :
*امکان نمايش فهرست کتاب با قابليت نمايش مسير جاري، جستجو در زير فهرست انتخابي
*امکان ايجاد فهرست شخصي (منتخب) بر اساس فهرست اصلي

آئين دوستي

واژة «دوستي» كلمه‎اي است كه انسان از دوران كودكي با آن آشنا و تا پايان عمر خود با آن مأنوس است و به همين جهت در جامعه، روزنامه‎ها، مجلات، رسانه‎هاي گروهي، صدا و سيما، مجامع آموزشي و مراكز علمي از آن زياد سخن مي‎گويند و هريك با برداشتهاي متفاوت و سلايق مختلف، تعاريف گوناگوني از آن دارند.
از آنجا كه انسان موجودي اجتماعي است و با توجه به نياز روحي و جسمي او به دوست و رفيق راه، و نظر به اهميت موضوع «دوستي» و اثري كه در ساختار شخصيت هر فرد دارد؛ بر آن شدم كه با استفاده از كلام وحي و سخنان سازندة ائمه معصومين: در اين كتاب به اين موضوع بپردازم.

کتاب "چی شد چادری شدم؟"

كار فرهنگي براي بعضي ها بهانه اي است تا با آن جلوي هر كار ديگري در حوزه عفاف و حجاب را بگيرند و نق بزنند، و براي برخي ديگر عرصه جهاد و مبارزه است. عرصه اي كه بايد از امكانات كوچك و بزرگ استفاده كرد و به هر مقدار كه مي توان اين بار بر زمين مانده را برداشت. وبلاگ «من و چادرم، خاطره ها» يكي از همين كارهاست. خانم آليا نراقي با راه انداختن وبلاگي جمع و جور خاطرات افراد مختلف درباره چرايي چادري شدنشان را جمع و منتشر كرده است. اين خاطرات تبديل به نمايشگاه پوستر هم شده و به صورت كتاب هم به دست مخاطبان رسيده است.

آدرس اینترنتی وبلاگ چی شد چادری شدم :
khaterechador.blogfa.com

صد حکایت تربیتی

پند اول
پند دوم
پند سوم
پند چهارم
پند پنجم
1- اهميت درس
2- شخصي كه درس ...
3- اميدواري، شرط ...
4- تفاوت ...
5- برخورد با ...
6- دخترك دروغگو
7- مهرباني به ...
8- تشويق كودك
پند ششم
پند هفتم
پند هشتم
پند نهم
پند نهم
پند يازدهم
پند دوازدهم

میزان الحکمه جلد 1 - 14

کتاب ارزشمند میزان الحکمه نوشته محمدی ری شهری جلد 1 - 14 که توسط کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش به دو فرمت جاوا و آندروید طراحی شده است .

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

این نرم افزار نیاز به فعالسازی و ارسال پیامک ندارد .

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش می باشد .

چشم , نگاه و ...

چشم نعمت الهي
تكرار تاريخ
سنت الهي
ظاهر سازي
آ يا زيبايي ملاک ...
پيشگيري يا درمان
شيطان و كارهاي او
چشمك‎زنها
آژير خطر
نظر باز وديد مردم ...
حضرت موسي و شيطان
اشتباه
كبوتربازان
ورزش چشم و مراقبت ...
عبرت بگيريم
تكرار، شعار ...
ورزشهاي بي‎حركت
تاريخ تلخ و شيرين
1- عبرت اول
2- عبرت دوم
3- عبرت سوم
4- عبرت چهارم
5- عبرت پنجم
6- عبرت ششم
7- عبرت هفتم
8- عبرت هشتم
9- عبرت نهم

کتاب داستانهای شگفت اثر ماندگار شهید دستغیب

از جمله چيزهايى كه سبب تاءليف اين كتاب شده - چنانچه مؤ لف محترم در مقدمه مختصر خود اشاره فرموده - اندزر گرفتن خوانندگان از سرگذشت ديگران است كه هر داستانى بهره اى وافر و نتيجه اخلاقى فوق العاده اى دارد كه اثر همان توجه طبع انسانى به داستان ديگران است كه اين نتيجه از اين راه بهتر حاصل مى شود و به اصطلاح موعظه ضمن قصه بيشتر اثر مى كند، مخصوصا اگر قصه حقيقى و راست باشد.

بازگشت از بيراهه

پيشگفتار داستانهاي اول داستانهاي دوم داستانهاي سوم 1- توبه بهلول ... 2- فرار از گناه 3- خدايا مرا ... 4- جواني با كمك ... 5- ترس از آتش ... 6- معشوق حقيقي 7- تاكي سرگرم ... 8- جوان اسراف ... 9- كار خوب باعث ... 10- توبه از جميع ... داستانهاي چهارم 1- بيداري فرزند ... 2- خدايا! قلب او ... 3- آتش فروزان 4- جوان خدا ترس 5- توبه‎اي كه ... 6- مهاجر الي الله 7- فرار از آتش ... 8- يا قديم ... سخن آخر چهل مناجات ...

پیامبر و دیوانه - نوشته جبران خلیل جبران

درباره نویسنده جبران خلیل جبران، نابغه مشهور لبنانی، موفق ترین نویسنده و هنرمند معاصر عرب، نه تنها از پیشگامان ادبیات نوین عربی است، بلکه در جهان امروز و در ایران نیز بسیار پرآوازه و اثرگذار بوده است. او نقاش و نویسنده ای نوآور، عارف و شاعری مبارز و اندیشمندی ممتاز و معنویت گرا است که توانست با آثار کم حجم، اما نغز و پرمغز خود، ستاره شرق و پیام آور سرزمین پیامبران و سخنگوی وجدان فرهنگی ملت خود باشد. در زمان تولد جبران لبنان بخشی از سوریه بزرگ (شام)، شامل سوریه کنونی، لبنان و فلسطین تحت سلطه عثمانی ها بود، سالها بعد جبران یکی از استقلال طلبان پرشور عرب، علیه دولت ترک عثمانی شد.