دین

کتابخانه آثار آیت الله مکارم شیرازی جلد 2

کتابخانه آیت الله مکارم شیرازی حاوی 96 جلد کتاب از آثار معظم له و آثاری که زیر نظر ایشان منتشر شده است که از سایت معظم له کپی برداری شده است و توسط کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش به دو فرمت جاوا و آندروید تولید گردیده است . کتابخانه شهید زهره منش در قبال اشتباهات تایپی و محتوایی موجود در کتابها مسئولیتی ندارد و ایرادت مربوط به خود سایت آیت الله مکارم شیرازی می باشد . لیست کتابهای موجود در این کتابخانه رو می توانید از لینک زیر مشاهده کنید .

لیست کتابهای موجود در نرم افزار

کتابخانه آثار آیت الله مکارم شیرازی جلد 1

کتابخانه آثار آیت الله مکارم شیرازی جلد 1 شامل 52 جلد از آثار قرآنی مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی می باشد که توسط کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش با نرم افزار کاتب در دو قالب جاوا و آندروید تولید گردیده است .
آثار موجود در این نرم افزار عبارتند از :
قرآن کريم
27 جلد تفسیر نمونه
10 جلد پیان قرآن
5 جلد تفسیر برگزیده نمونه
2 جلد مثالهای زیبای قرآن
لغات در تفسير نمونه
قرآن و آخرین پیامبر
فضیلت سوره های قرآن کریم
ازتو سوال می کنند؟
شان نزول آیات قرآن
سوگندهای پربار قرآن
اسلام و کمک های مردمی

کتابخانه قائمیه جلد 5 (مشتمل بر 296 کتاب )

این مجموعه شامل بیش از 296 کتاب می باشد که از سایت قائمیه اصفهان کپی برداری شده که در یک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندروید توسط کتابخانه شهید غلامرضا زهره منش ساخته و طراحی شده است برای مشاهده کتابها می تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

لیست کتابهای موجود در نرم افزار

نظرات و پیشنهادات فراموش نشود . . .

توجه : این نسخه نیاز به فعال سازی و ارسال پیامک ندارد

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

این نرم افزار نیاز به فعالسازی و ارسال پیامک ندارد .

کتابخانه مجموعه آثار حاج حسین انصاریان

این مجموعه شامل بیش از 33 جلد کتاب از آثار حجت الاسلام انصاریان  می باشد که از سایت قائمیه اصفهان کپی برداری شده که در یک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندروید توسط کتابخانه شهید غلامرضا زهره منش ساخته و طراحی شده است برای مشاهده کتابها می تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش و نوه نوزادش مرحوم محمد امین زهره منش می باشد .

کتابخانه قائمیه جلد 4 ( 200 کتاب با موضوع بانوان )

اين مجموعه شامل بيش از 200 کتاب با موضوع بانوان مي باشد که از سايت قائميه اصفهان کپي برداري شده که در يک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندرويد توسط کتابخانه شهيد غلامرضا زهره منش ساخته و طراحي شده است براي مشاهده کتابها مي تونيد بر روي لينک زير کليک کنيد .

لیست کتابهای موجود در نرم افزار

نظرات و پيشنهادات فراموش نشود . . .

توجه : اين نسخه نياز به فعال سازي و ارسال پيامک ندارد

کتابخانه قائمیه جلد 3 ( 232 کتاب )

این مجموعه شامل 232 کتاب سایت قائمیه اصفهان می باشد که در یک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندروید توسط کتابخانه شهید غلامرضا زهره منش ساخته و طراحی شده است برای مشاهده کتابها می تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

لیست کتابهای موجود در نرم افزار

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

این نرم افزار نیاز به فعالسازی و ارسال پیامک ندارد .

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش و نوه نوزادش مرحوم محمد امین زهره منش می باشد .

کتابخانه قائمیه جلد 2 (213 کتاب)

این مجموعه شامل 213 کتاب سایت قائمیه اصفهان می باشد که در یک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندروید توسط کتابخانه شهید غلامرضا زهره منش ساخته و طراحی شده است برای مشاهده کتابها می تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

لیست کتابهای موجود در نرم افزار

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir

این نرم افزار نیاز به فعالسازی و ارسال پیامک ندارد .

بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش و نوه نوازدش مرحوم محمد امین زهره منش می باشد .

کتابخانه قائمیه جلد 1 ( بیش از 200 کتاب )

این مجموعه شامل بیش از 200 کتاب سایت قائمیه اصفهان می باشد که در یک مجموعه در دو فرمت جاوا و آندروید توسط کتابخانه شهید غلامرضا زهره منش ساخته و طراحی شده است برای مشاهده کتابها می تونید بر روی لینک زیر کلیک کنید . لیست کتابهای موجود در نرم افزار سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش www.zlib.ir این نرم افزار نیاز به فعالسازی و ارسال پیامک ندارد . بهای استفاده از کتاب اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش می باشد .